Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 7 5kw piston type reciprocating compressor ] bij elkaar passen 13 producten.
Zuigertype van 10hp 7.5kw het Vergelden Compressor Lage Druk
| Naam: | Compressor van de de Zuigerlucht van 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder de Riem Gedreven lage Pressur |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Druk: | 1.0Mpa/10bar |
W 0,5 7.5kw de Compressor180l Drie Hoofd van de Lucht Vergeldend Zuiger
| Naam: | W-0.5/30 van de zuigertype drie van 180L 380V 7.5kw hoofdriem gedreven de luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
80mm*3 Reciprocating zuiger compressor kop 10HP/7.5KW Positieve verplaatsing met luchtcompressor kop
| Type: | Compressor met positieve verplaatsing |
|---|---|
| Cylinder: | 80 mm*3 |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Van de de Luchtcompressor van 7.5KW 10HP de Pomphoofd voor Zuigertype Compressor
| Naam: | 7.5KW/10HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.9m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*3 |
Olie gesmeerd zuiger aangedreven schroeftype wisselcompressor met 150L tank
| Koelmethode: | - Aircooled. |
|---|---|
| Snelheid: | 930RPM |
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
Vergeldende de Zuigercompressor van 4hp 300L met Zelfbeschermingssysteem
| Naam: | van de de Cilinderriem Gedreven Vergeldende Zuiger van 7.5kw 10hp 380v 2 de Luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.05m ³ /min |
| Cilinder: | 105mm*2 55mm*2 |
5.5kw enige Fase het Vergelden het Gebruik van de de Vervangingsveiligheid van de Zuigercompressor
| naam: | Zware industrie het Vergelden van de de Compressorriem 5.5kw 12.5bar van de Zuigerlucht de Enige Fas |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.67m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*1; 50mm*1 |
Eenvoudige crank-reciprocatingcompressor met laag onderhoud Luchtgekoeld voor luchtcompressorkop DV-2065
| Snelheid: | 920PRM |
|---|---|
| Efficiëntie: | Tot 95% |
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
200l de Luchtcompressor 50hz 0.5m3 Min van de riem Vergeldende Zuiger
| Naam: | W-0.5/30 van de zuigertype drie van 180L 380V 7.5kw hoofdriem gedreven de luchtcompressor |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 55mm*1 |
Laag onderhoud Reciprocating zuiger compressor kop 10HP Watergekoeld 60DB geluidsniveau cilinder drie
| Luchtlevering: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| Snelheid: | 920 rpm |
| Efficiëntie: | Tot 95% |

