Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 3 in 1 water filling machine ] bij elkaar passen 420 producten.
HCZ-130 horizontale karton opslag verpakkingsmachine voor blaren en flessen, cosmetica
| Productiecapaciteit: | 50-130 kartonnen/min |
|---|---|
| Doos. max. grootte: | 200 × 90 × 80 mm ((LxWxH) |
| Doos.min.grootte: | 55 × 20 × 12 mm ((L × W × H) |
Verpakkingsmachine voor gevormd karton ZYK-09
| Type: | ZYK-09 |
|---|---|
| Kartongrootte: | (L) 250-400 ((W) 180-320 ((H) 150-350 mm |
| Bandbreedte: | 48 mm |
Automatische pasta-masker kartonmachine HCZ-120T Vierzijdige verzegelde zak verpakken
| Type: | HCZ-120T |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 50-130 kartonnen/min |
| Kastkwaliteit: | 250-350g/m2 ((Aangezien de doos grootte en te beslissen) |
HCZ-80 Multi Automatic Cartooning Machine voor Blisters Flessen En Cosmetica
| Type: | HCZ-80 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 50-90 kartonnen/min |
| Kastkwaliteit: | 250-350g/m2 ((Aangezien de doos grootte en te beslissen) |
Multifunktioneel automatisch lichten kartonnen machine AC220V 50Hz HCZ-80
| Productiecapaciteit: | 50-70 tekenfilms/min |
|---|---|
| Kastkwaliteit: | 250-350g/m2 ((Aangezien de doos grootte en te beslissen) |
| Maximale doosgrootte: | 200×90×80mm |
Cartooning/Heat Shrink verpakkingsmachine HCZ-BX voor LED
| Type: | HCZ-BX |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 15-30 zakken/min |
| Kastkwaliteit: | 250-350g/m2 ((Aangezien de doos grootte en te beslissen) |
Multi Automatic Cartooning Machine HCZ-130H Voor cosmetica boxing verpakkingsmachine
| Type: | HCZ-130H |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 50-100 kartonnen/min |
| Kastkwaliteit: | 250-350g/m2 ((Aangezien de doos grootte en te beslissen) |
High Speed Full Automatic Packaging Machine GZB-Z60 voor herverpakte aluminium-plastiekblaasjes
| Type: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 30-100 zakken/min (afhankelijk van het verpakkingsmateriaal) |
| Verpakkingsmaat: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm ((ontworpen om aan de behoeften van de gebruiker te voldoen) |
Automatische krimpverpakkingsmachine BL-550A voor groepen levensmiddelen, dranken en cosmetica
| Verpakkingssnelheid: | 20-30bags/min |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | PO,POF film |
| Stroomvoorziening: | 380V/50Hz.220V/60Hz |
Verpakkingsmachine voor 3D-transparante folie
| Productiecapaciteit: | 30-100bags/Min |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal: | BOPP、PVC-film |
| Pakketgrootte: | L:60-130 mm W:40-100 mm H:10-40 mm |

