Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 3 in 1 water filling machine ] bij elkaar passen 420 producten.
500 ml Productielijn voor het vullen van grote infusieflessen Verhoog de productie-efficiëntie
| Levertijd: | 60 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 1+PC+60 DAGEN |
115 PSI Maximale druk schroefluchtscompressor 0,26M3/min 115psi/8bar
| Luchtlevering: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maximale druk: | 115 PSI/8BAR |
| Voorwaarde: | Nieuwe compressor |
90×2mm cilinder luchtgekoelde reciprocating zuigercompressor 6HP/5.5KW koelmethode
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Macht (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Cylinderdiameter × nr.: | 90 × 2 |
DV-2065 Duurzame kolvencompressor 60-90 dB lage geluidsdrukcompressor met positieve verplaatsing
| Toepassing: | Industrieel, Commercieel, Woon |
|---|---|
| Glijmiddel: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Snelheid: | 920 RPM |
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 55kw 75hp 380V elegant-75A de Directe Gedreven Gebruikte Roter |
|---|---|
| Luchtlevering: | 9.8m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
40HP Draagbare de Luchtcompressor 30kw van de 10 Bar Kleine Roterende Schroef
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 30kw 40hp elegant-40A 10Bar de Directe Gedreven Gebruikte Draa |
|---|---|
| Luchtlevering: | 3.4m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 7.5kw 10hp elegant-10A 10bar de Directe Gedreven Gebruikte Kle |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.0m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 in drie stadia (V//Hz) |
Directe Gedreven Roterende de Compressor van de Schroeflucht 7.5kw 10hp Luchtkoeling
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 7.5kw 10hp elegant-10A 10bar de Directe Gedreven Gebruikte Kle |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.0m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 in drie stadia (V//Hz) |
Schroeftype van 7.5kw 10hp roterende Gedreven Direct van de Luchtcompressor
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 7.5kw 10hp elegant-10A 10bar de Directe Gedreven Gebruikte Kle |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.1m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 in drie stadia (V//Hz) |
45kw de Compressor van de schroeflucht Spiraalvormige 25um 68db1000mm 900kgs
| Naam: | Compressor van de de Schroeflucht van 45kw 60hp elegant-60A de Directe Gedreven Gebruikte Roterende |
|---|---|
| Luchtlevering: | 7.5m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

