Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ two stage screw type air compressor ] bij elkaar passen 24 producten.
Olie gesmeerd 3 pk luchtcompressor kop met 125 PSI maximale druk
| Maximale druk: | 125 psi |
|---|---|
| Paardenkracht: | 3 HP |
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
125 PSI maximale druk luchtcompressor kop met synthetische olie
| Tankcapaciteit: | 30 liter |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |
13.0m3 75kw verticale industriële draagbare schroefluchtcompressor tweetraps
| Naam: | 75kw verticale draagbare schroefcompressor in twee stadia Industriële 13.0m3 Min 75dB |
|---|---|
| Luchtlevering: | 13.0m ³ /min |
| Elektriciteit: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Industriële luchtcompressorkop 2,2 kW/3,0 pk voor zware toepassingen
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| pompmateriaal: | Gegooid ijzer |
| Kracht: | 2.2 kW/3.0 pk |
Elektrische luchtcompressor kop DW-3080 met synthetische olie 3 pk pk 0.8Mpa druk
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Olie zichtglas: | - Ja, dat klopt. |
| Motor RPM: | 3450 |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld gietijzeren luchtcompressor hoofd 10 gallon tankcapaciteit
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Druk: | 0.8Mpa/115psi |
| Spanning: | 120 V/240 V |
E35 Compressor van de de Schroeflucht van de Staal11kw Olie de Vrije Industriële Roterende 450KGS
| Naam: | Gedreven de Riem van 15HP 11KW 10Bar gebruikte Roterende de Luchtcompressor van de Olie Vrije Schroe |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.0 m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
Tweefasige draagbare elektrische schroefcompressor
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
Elektrische luchtcompressorkop met 3450 motorrpm en oliezichtglas
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Olietype: | synthetische |
| Typ van pomp: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Elektrische gietijzeren luchtcompressor kop voor 30 gallon tanks 125 PSI Max druk
| Olietype: | synthetische |
|---|---|
| Maximale druk: | 125 psi |
| Ampèren: | 15/7.5 |

