Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ single phase reciprocating piston compressor ] bij elkaar passen 13 producten.
5.5kw enige Fase het Vergelden het Gebruik van de de Vervangingsveiligheid van de Zuigercompressor
| naam: | Zware industrie het Vergelden van de de Compressorriem 5.5kw 12.5bar van de Zuigerlucht de Enige Fas |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.67m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*1; 50mm*1 |
1.0HP vergeldende de Riemv8 Enige Fase van de Zuigercompressor
| Naam: | 0.75KW/1.0HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.036m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*1 |
3.0HP vergeldende de Enige Faseriem van de Zuigercompressor V8
| naam: | 2.2KW/3.0HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.23m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
3.0HP dubbele Cilinder het Vergelden de Riem Enige Fase van de Zuigercompressor
| naam: | 2.2KW/3.0HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.23m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
2.5HP vergeldende Zuigercompressor V Riemv8 Enige Fase
| Naam: | 1.8KW/2.5HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
2.5HP vergeldende Zuigercompressor V Riemv8 Enige Fase
| Naam: | 1.8KW/2.5HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
Vergeldende Zuigercompressor met geringe geluidssterkte 100 Liter 2.2kw
| naam: | zware industrie het Vergelden van de de Compressorriem 2.2kw van de Zuigerlucht de Enige Fase |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.28m ³ /min |
| Cilinder: | 72mm*2 |
De Compressorriem 4.0kw 12.5bar van de hoog rendement Vergeldende Zuiger
| naam: | Zware industrie het Vergelden van de de Compressorriem 4.0kw 12.5bar van de Zuigerlucht de Enige Fas |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*1; 50mm*1 |
Van de de Olie Vrije Zuiger van 1.0HP 30L de Compressor Lage Trilling 0.8Mpa/115psi
| Naam: | 0.75KW/1.0HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.036m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*1 |
De Compressor van de enige Fase0.75kw Lucht Hoofd1hp 0.048m3/Min
| Naam: | 0.75KW/1.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.048m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*1 |

