Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ semi automatic carton packaging machine ] bij elkaar passen 56 producten.
1480mm Golf de Machinedoos die van de Doosverpakking YPK 4012 vormen
| Naam: | Automatisch Document Kartonvakje die Vormt Machine Golfvakje Verpakkingsmachine oprichten |
|---|---|
| Functie: | open en verzegel de doos met banden |
| Gedreven type: | Elektrisch |
Aanraakscherm BFS-4500 Vullingsdichtmachine voor 50-500 ml flessen/blikjes
| Volledig volume: | 50-500ML |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Operatorinterface: | Touchscreen |
Volledige Automatische 400mm de Omslagrek TP2000FZ van Paller van de Pallet Verpakkende Machine
| Naam: | Volautomatische palletwikkelaar, online palletwikkelmachine Pallets Robotpalletiseermachine |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Kartons, BLIKKEN, Flessen, Vat, Zakken, geval, pallet |
| Afmeting: | Afmetingen L 3200 x B 2000 x H 2100 mm |
2400mm 1.5kw de Machine van Robotpalletizer
| Naam: | Volledig Automatische Palletfilm die & de Machine van Palletizer van de Palletsrobot verpakken vastb |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Kartons, BLIKKEN, Flessen, Vat, Zakken, geval, pallet |
| Afmeting: | L 2650 x W 2000 x H 2900 mm |
Full-auto High Quality Continuous Cartoning Machine For Tubes/Bottles/Blisters/Pens/Lipsticks Product High Speed Cartoning Machine met stick type producten sorteerapparaat en warme lijm
| Naam: | met een snelheid van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Voorwaarde: | nieuw en aangepast aan uw behoeften |
| Kracht: | 380/3 fase 5-kern/50HZ |
11KW 8bar / 10bar / 12bar Fabrieksschroefluchtcompressor Nieuw in gebruik 220V/380V stille luchtcompressor
| Model: | Elegant-15A |
|---|---|
| Vervoer door de lucht ((m3/min/Mpa): | 1.8/0.7;17./0.8;1.5/10;1.2/1.2 |
| Omgevingstemperatuur (℃): | ≤45℃ |

