Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ rice quantitative packaging machine ] bij elkaar passen 5 producten.
Volledig automatisch wegen en kwantitatieve verpakkingsmachine Voedsel Rijst Granen Snacks
| Metingsgebied: | 50-500g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 15-20 zakken/minute |
Geurpoederrijstkorrels Partikelverpakkingsmachine kwantitatieve vulverpakkingsmachine
| Naam van het product: | Elektrische verpakkingsmachine |
|---|---|
| Bereik: | 10g-500g (afhankelijk van verschillende materialen) |
| Versnelling: | 8-16 zakken/min (afhankelijk van het materiaal) |
Volledig automatische verpakkingsmachine, weeg- en kwantitatieve verpakkingsmachine, voedingsmiddelen, rijst, kunststofdeeltjes
| Metingsgebied: | 1-100g |
|---|---|
| Grootte van de zak: | (L) 30-170 mm (W) 30-130 mm |
| snelheid: | 30-100bags/Min |
Multifunctionele Korrel Verticale Vullende Verpakkende en Verzegelende Machine
| naam: | Korrelige verpakkende machines |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | Nylon zakken, plastic zakken, document zakken, enz. |
| gedreven type: | Elektrisch |
van de de Zakverpakking van 10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs van de de Machinerijst de Verzegelende Korrels van het de Nootvoedsel
| Naam: | Korrelige verpakkende machines |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | Nylon zakken, plastic zakken, document zakken, enz. |
| Gedreven type: | Elektrisch |
1

