Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ accurate cup filling sealing machine ] bij elkaar passen 15 producten.
Vinnige en nauwkeurige breedrolfilmbeker vulmachine voor het afdichten van PE / aluminiumbak
| Werkdruk (Mpa): | 0.6-0.8 |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Tray, Pe Tray, Aluminium Tray, Map Tray |
| Maximale afmeting van de bak L*W*H (mm) Holte 1 bij 4: | 200x140x80 (x4) / 260x170 (x110)) |
150L kop het Vullen het Verzegelende Poeder dat van de Machinethee 45 BPM GMP vult
| Naam: | De automatische van het de Theepoeder van de Kopkoffie van het de Capsulepoeder Kop Vullende en Verz |
|---|---|
| Gedreven type: | pneumatisch |
| Nauwkeurigheid: | minder dan 1%-2% |
Semi Honey Toothpaste Milk Cream Cup-het Vullen Verzegelende de Wasvloeistof van de Machinehand
| naam: | De handfles/kan/vullervruchtensap het vullen machine tot een kom vormen |
|---|---|
| Gedreven Type: | semi-auto |
| Machinecapaciteit: | 5-50000ml |
De Flessenkop van het huisgebruik Hand het Vullen Verzegelend Machinefruit Juice Filling Machine
| naam: | Hand het vruchtensap van de flessenvuller A03 het vullen machine |
|---|---|
| Gedreven type: | Semi-auto |
| Vullend hoofd: | 1 |
Farmaceutische Vloeibare Water Automatische Kop het Vullen Verzegelende Flessenmachines
| Naam: | Van de de machinehoge snelheid van de kopfles verzegelende van het het aluminiumtin automatische het |
|---|---|
| Gedreven Type: | volledig-auto |
| verzegelend hoofd: | 4 |
High Speed Precision Cup Filling And Sealing Machine met 5-6 keer/min uitgang
| Maximale diameter van rolfilm: | 200 ml |
|---|---|
| Werkdruk (Mpa): | 0.6-0.8 |
| Uitgangstijden/min: | 5-6 keer/min |
640 bakken/min Productiecapaciteit 200 ml bekersluitmachine voor het vullen en afdichten
| Maximale afmeting van de bak L*W*H (mm) Holte 1 bij 2: | 200x140x80 (x2) / 310x200x80 (x2) / 370x260x110 (x2) |
|---|---|
| Maximale diameter van rolfilm: | 200 ml |
| Controlesysteem: | PLC's |
van de de Verpakkingsmachine van 60F VFFS Machine van de de Vormverbinding de Verticale met het Systeem van de Kopweger
| Naam: | 60F de verticale van de de Verpakkingsmachine van Typevffs Verpakkende Machine met kop-Weger Systeem |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
van het de Stroompak van 48g 500ml vult de Verticale de Machinevorm en verzegelt Machines
| Naam: | 48g van de Notenchips rice sachet VFFS van de pistache Verpakkende Machine de Verpakkingsmachine |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
420MM de Vorm vult en verzegelt Verpakking
| Naam: | De Verpakkende Machine 304SS van VFFS met Koppenweger voor Korrels en Chips Products |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |

