Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ ac 380v 220v tea bag packing machine ] bij elkaar passen 5 producten.
DXDC15G roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine 105±5zakken/min AC 380V/220V 304 roestvrijstalen
| Naam: | verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | 105 ± 5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm (optie 140 mm) |
DXD01KC6 Automatische roestvrijstalen theezak verpakkingsmachine met driezijdige afdichting zak
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Capaciteit: | Max.105±5 zakken/min |
| Filterpapierbreedte: | 125 mm of 140 mm |
Tea Bag Packing Machine met 2-50G vulcapaciteit en touchscreen bedieningspaneel
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
2.0 KW High Speed 304 roestvrij staal teepakvulmachine voor driezijdige verzegelde zakken
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
304 roestvrij staal DXDD16 CCFD6 thee verpakkingsmachine met 20-60 zakken/min Rate 2.5kw Power
| Zeer belangrijke Naam: | Automatische verpakkingsmachine voor theezakken |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Capaciteit: | 110±5 zakken/min |
1

