Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 7 5kw oil free screw air compressor ] bij elkaar passen 24 producten.
Industriële luchtcompressorkop met superieure prestaties en duurzaamheid
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Spanning: | 120 V/240 V |
| Kracht: | 1.5 kW/ 2 pk |
Laag onderhoud 5.5HP luchtgekoelde reciprocating zuiger compressor hoofd voor industriële luchtcompressor luchtkoeler
| Onderhoud: | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Koelmethode: | met luchtkoeling |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Olie zichtglas en 3 pk pk in 120V/240V Spanning luchtcompressor hoofd voor industriële
| Motor RPM: | 3450 |
|---|---|
| Cylinder: | 90 mm*2 |
| Paardenkracht: | 3 HP |
3 pk elektrische twee-stappen luchtcompressor pomp 10 gallon tankcapaciteit voor professionele
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Aantal cilinders: | 2 |
1.5KW 2 PK-het Hoofd van de Luchtcompressor voor Vergeldende Zuigercompressor
| Naam: | 1.5KW/2HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 55mm*2 |
80mm*3 Reciprocating zuiger compressor kop 10HP/7.5KW Positieve verplaatsing met luchtcompressor kop
| Type: | Compressor met positieve verplaatsing |
|---|---|
| Cylinder: | 80 mm*3 |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld gietijzeren luchtcompressor hoofd 10 gallon tankcapaciteit
| Paardenkracht: | 3 HP |
|---|---|
| Druk: | 0.8Mpa/115psi |
| Spanning: | 120 V/240 V |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| Naam: | Van de de olie vrije Schroef van elegant-08BF 8bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtcomp |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.15m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
7.5KW de industriële Technologieën 72dB 10HP van de Schroefcompressor
| Naam: | Van de de Olie Vrije Schroef van 10HP 7.5KW 10Bar Directe Gedreven Gebruikte Roterende de Luchtcompr |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.04m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 380/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |
8bar spiraalvormige Schroefcompressor 7,5 het Gedreven Type van KW 10L 214KGS Riem
| Naam: | van de de faselucht van 7.5kw 10hp elegant-10A 8bar 3 de de compressorriem gebruikte de Compressor v |
|---|---|
| Luchtlevering: | 1.1m ³ /min |
| ELEKTRICITEIT: | 220/60 of 440/60 in drie stadia (V//Hz) |

