Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 4hp air compressor head ] bij elkaar passen 5 producten.
De Luchtcompressor Hoofd0.36m3/min van het olie vrije ontwerp 3KW 4HP
| Naam: | 3KW/4.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.36m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*3 |
De de Luchtpomp van 3KW 4HP leidt Dubbele Cilinder Lage Trilling
| Naam: | Het Type van 3KW/4.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.3m ³ /min |
| Cilinder: | 70mm*2 |
van 0.8Mpa 115psi de Roterende Hoofd 4 HP Hoge druk van de Schroefcompressor
| Naam: | 3KW/4.0HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.36m ³ /min |
| Cilinder: | 65mm*3 |
Positieve verplaatsing 8 Bar Reciprocating Piston Compressor hoofd Driecilinder
| Cylinder: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Type: | Verplaatsingscompressorkop |
| Model: | DW-3065 |
4HP/3.0KW Stille omgekeerde zuigercompressor kop verstelbare snelheid 920 RPM 8bar druk
| Kracht: | 4 pk/3,0 kW |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Snelheid: | 920 rpm |
1

