Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
-
Mr. Isaac AsareOlar en het technische team van Xianyang Chic Machinery Co., Ltd. beantwoorden snel vragen en begeleiden het installatieteam door alles.En we zijn blij met deze aankoop..
zoekwoorden [ 304 automatic cartoning machine ] bij elkaar passen 28 producten.
De speciale Machine van de Zak Multiverpakking voor het Vacuüm Klappende Nivelleren 80bags/Min
| Naam: | Speciale verpakkende machine voor vacuüm dat en van zak-multiverpakkingsmachine klapt nivelleert |
|---|---|
| snelheid: | 80bags/min |
| Breedte: | 100200mm |
PLC-besturing Aseptic Carton Filling Machine Vullingssnelheid ≤1000 flessen/min
| Vullende Snelheid: | ≤ 1000 flessen/min |
|---|---|
| Vullende capaciteit: | 1-1000 ml |
| Vullende Nauwkeurigheid: | ≤±1% |
70mm Gable Top Carton Filling Machine
| Type: | De Kartons met geveltop vullen en verzegelen Machine met het Aseptische Karton van het Kappeninstrum |
|---|---|
| Verpakkend Type: | de hoogste kartons van het kartonsdak, kartons met geveltop |
| Gedreven type: | pneumatisch |
Semi Autogable top packaging machine carton die het Dakbovenkant vult van DH 1200
| Type: | Karton van Aspetic van het dh-1200 semi-AUTOdak vult het Hoogste en verzegelt Machinelijn |
|---|---|
| Verpakkend Type: | de hoogste kartons van het kartonsdak, kartons met geveltop |
| Gedreven type: | pneumatisch |
High Speed 304 roestvrij staal aseptische karton vulmachine met luchtdruk van 0,6-0,8Mpa
| Voltingssnelheid: | 2000-5000 Dozen/uur |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 380V/50Hz |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
High Speed Aseptic Carton Filling Machine 304 roestvrij staal 2000-5000 kartonnen/uur Voor 1-1000 ml producten
| Vullingskracht: | 1-1000 ml |
|---|---|
| Naam van het product: | Aseptische Karton het Vullen Machine |
| Luchtverbruik: | 0.6m ³ /min |
2.0 KW High Speed 304 roestvrij staal teepakvulmachine voor driezijdige verzegelde zakken
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Ater producerende en bottelmachine lijn 5 gallon vat/fles w(1500BPH)
| Naam: | Ater producerende en bottelmachine lijn 5 gallon vat/fles w(1500BPH) |
|---|---|
| Operatorinterface: | Touchscreen |
| Veiligheidskenmerken: | Noodsluiting, veiligheidsdeur |

