Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ 2 5hp v belt air compressor ] bij elkaar passen 16 producten.
2.5HP vergeldende Zuigercompressor V Riemv8 Enige Fase
| Naam: | 1.8KW/2.5HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
2.5HP vergeldende Zuigercompressor V Riemv8 Enige Fase
| Naam: | 1.8KW/2.5HP eenfasige Riem Gedreven Vergeldende de Compressormachine van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.17m ³ /min |
| Cilinder: | 51mm*2 |
De elektrische Compressor van de de Schroeflucht van 930RPM Roterende Hoofd4kw 5.5HP
| Naam: | 4KW/5.5HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*2 |
De dubbele Aandrijving van de de Compressor Hoofd4kw 5.5HP Riem van de Cilinderlucht
| Naam: | 4KW/5.5HP riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 80mm*2 |
4KW/5.5HP de vergeldende van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger Hoofd Gedreven Riem
| Naam: | 4KW/5.5HP het riem Gedreven Vergeldende Hoofd van de de Luchtcompressor van de Olie Vrije Zuiger |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 |
Olie de Vrije het Vergelden hoge druk van de Zuigercompressor 5.5HP 10bar
| naam: | Auto van de de Zuigerlucht van de Onderhoudsreeks Vergeldende de Compressorriem 5.5HP 10bar In drie |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.6m ³ /min |
| Cilinder: | 95mm*2 |
5Hp Oil Free Piston Air Compressor Silent Portable 0.8Mpa
| Naam: | van de de Olie de Vrije Industriële Zuiger van 0.8Mpa 5Hp 380v Blauwe 120L Tank van de de Luchtcompr |
|---|---|
| Luchtlevering: | 600L/min |
| N.weigh: | 200kgs |
4KW/5HP het riem Gedreven Vergeldende van het de zuigerhoofd van de luchtcompressor Type van Itly
| Naam: | Het Type van 4KW/5.0HP Itly Riem Gedreven Vergeldend de Compressorhoofd van de Zuigerlucht |
|---|---|
| Luchtlevering: | 0.5m ³ /min |
| Cilinder: | 90mm*2 |
19 M3/min 116psi/8bar Capaciteit Direct aandrijving luchtcompressor met dubbele metersv thermisch ontwerp 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Spanning/Frequentie ((V/Hz) r: | 220/50 |
|---|---|
| Cylinderdiameter × nr.: | 47x1 |
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
Industriële 100l-van de de Compressorlucht van de Riemaandrijving de Pomp4kw 90mm Cilinder
| Verpakking Details: | De standaardverpakking van het de uitvoerkrat grootte (L×W×H): 120mm×48mm×94mm |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 200PCS/DAYS |

