Alle producten
-
Multiverpakkingsmachine
-
De Compressor van de schroeflucht
-
De Machine van de Vffsverpakking
-
De vacuümmachine van de Verbindingsverpakking
-
De golfmachine van de Doosverpakking
-
de machine van de theezakjeverpakking
-
automatische kartonnerende machine
-
Aseptische kartonnen vulmachine
-
De Machine van robotpalletizer
-
Kop het Vullen Verzegelende Machine
-
De directe Compressor van de Aandrijvingslucht
-
Vergeldende Zuigercompressor
-
de luchtcompressor van de olie vrije schroef
-
De Luchtcompressor van de olie Vrije Zuiger
-
Het hoofd van de luchtcompressor
-
Benzine Draagbare Generator
-
de vervangstukken van de luchtcompressor
-
Volledige verpakkingsmachine
zoekwoorden [ 2 0 kw tea bag filling machine ] bij elkaar passen 6 producten.
2.0 KW High Speed 304 roestvrij staal teepakvulmachine voor driezijdige verzegelde zakken
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Tea Bag Packing Machine met 2-50G vulcapaciteit en touchscreen bedieningspaneel
| Capaciteit: | 110 ± 5 zakken/min |
|---|---|
| Max. Dosering: | 6 cm3 |
| Grootte van de theezak (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
DXDC50B Automatische teesakverpakkingsmachine met driezijdige afdichtingszak met een vulcapaciteit van 50 zakken/min
| Vullingskracht: | 50 zakken/min |
|---|---|
| Max. dosering: | 5 ̊40 cm3 |
| Capaciteit van de theezak: | Tot 1,5 g~10 g |
Automatische MJ 2400 Aseptische Karton het Vullen Machine 1000ML voor Melkdrank
| Naam: | Automatische Kartontype Verzegelende het Karton van het Machine1000ml Water Aseptische het Vullen Ma |
|---|---|
| Gebruik: | het sap van de drankmelk vullende verpakking |
| Verpakkend Type: | kartons brick typekartons, |
Masker van het de Doos Vullende Condoom van de masker het Automatische Kartonnerende Machine
| Naam: | Van de het sachet de Kartonnerende Doos van de condoomzak Automatische Kartonnerende Verpakkende Mac |
|---|---|
| Gedreven type: | Elektrisch |
| Automatische rang: | Volledige Automatisch |
500g pneumatische VFFS-Verpakkingsmachine Honey Sachet 304 Roestvrij staal
| Naam: | De aangepaste Verticale Vorm vult de Korrel Verpakkende Machines van de Verbindingszak |
|---|---|
| Packaingsmateriaal: | rollende film, gelamineerde film en hitte - verzegelend gelamineerd document broodje |
| Gedreven type: | elektrisch en pneumatisch |
1

